Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na zahájení opravy dálnice D1 mezi 12. a 16. kilometrem

08.06.2018 9:53 | Zprávy

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v sobotu 9. 6. rekonstrukci dálnice D1 v km 12 až 16 ve směru na Prahu a následně i v opačném směru. V místě dojde ke kompletní výměně povrchu vozovky včetně výměny betonových a ocelových svodidel, k opravě odvodnění, dopravního značení, mostů a protihlukových stěn. Práce budou v místě probíhat do konce srpna.

Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na zahájení opravy dálnice D1 mezi 12. a 16. kilometrem
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Práce jsou rozděleny do čtyř etap s ohledem na maximální možné zachování provozu, neboť oprava bude probíhat v místě s velmi vysokými dopravními intenzitami.

Oprava bude zahájena v sobotu 9. června kolem poledne, kdy začne rozmisťování dopravního opatření tak, aby v pondělí 11. června mohly začít samotné práce. Během 1. etapy, která potrvá do konce června, bude doprava vedena v režimu 3+2 (3 pruhy na Brno a 2 na Prahu).

V rámci 2. etapy od konce června do poloviny července bude doprava vedena v režimu 3+2 (3 pruhy na Brno a 2 na Prahu). V tomto termínu bude také uzavřena levá strana Exitu 15 Všechromy tj. sjezd ve směru od Brna a nájezd ve směru na Prahu. Objízdná trasa bude vedena po dálnici D1 s možným otočením na Exitu 12 Modletice a Exitu 21 Mirošovice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Půjdete do vlády, která nebudete chtít přijmout Euro?

V čem je pro nás obyčejné smrtelníky EURO ekonomicky výhodné? Je na tom třeba Slovensko, které ho má ekonomicky líp než bylo před jeho přijetím? Mě to teda nepřijde a nevím, co by mě jako pracujícímu člověku s podprůměrným platem, který má ale větší lidí v zemi, přineslo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Trojanovice získají od státu pozemky za téměř čtvrt miliardy

7:14 DIAMO: Trojanovice získají od státu pozemky za téměř čtvrt miliardy

Stát převede na obec Trojanovice pozemky bývalého Dolu Frenštát za téměř 250 miliomů korun.