Vedení dopravy:
od 3. 7. 2016, 6:00 hod. do cca 3. 7. 2016, 24:00 hod. (etapa 0 – krok 1)
Ve směru na Ostravu je doprava vedena bez přechodného dopravního omezení.
Ve směru na Prahu je mezi km 205,860 a 198,048 uzavřen pravý jízdní pruh a doprava je svedena od levého jízdního pruhu. Ve všech přilehlých křižovatkách, tj. v MÚK Brno-východ (EXIT 203) a v MÚK Brno-Slatina (EXIT 201), je umožněn výjezd (resp. nájezd). Odpočívka Brněnské Ivanovice (km 198,250, vpravo) je zpřístupněna.
od 4. 7. 2016, 0:00 hod. do 6. 7. 2016, 14:00 hod. (etapa 0 – krok 2)
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?
A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?
Další články z rubriky
20:16 Vězeňská služba: Drony nacházejí uplatnění při ostraze věznic
Věznice Pardubice hostila ukázku využití dronů při ochraně a ostraze vězeňských objektů.
- 16:14 České dráhy: V neděli startuje nový jízdní řád
- 11:14 ČEZ: Téměř třicet tisíc pro chráněné dílny a kafe od ředitele
- 7:16 Lesy ČR: Vánoční stromky rozvážejí lesníci do azylových domů, dětských domovů i nemocnic
- 22:31 Ústecký kraj: Krušnohorské běžecké tratě získaly moderní rolby
- 19:28 ČSÚ: Listopadový vývoj cen opět výrazně ovlivnily potraviny



