Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

23.06.2012 17:20 | Zprávy

Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012. To každoročně udílí časopis Computerworld nejlepším službám, technickým řešením a produktům, které se v daném roce na českém trhu objeví.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012
Foto: Archiv
Popisek: GTS

GTS Data Storage je flexibilní řešení založené na cloudu se snadným používáním pro ukládání dat všech podnikových aplikací, které běží v rámci hostingových služeb GTS nebo ve vzdálených úložištích. Je nabízeno buď jako samostatná služba nebo společně se službou GTS Backup, která je určená pro zálohování a obnovu dat napříč platformami, vytvořená k zabezpečení a zajištění provozu podniku bez ohledu na umístění zdrojových dat.Oba produkty snižují kapitálové výdaje a jsou dostupné pro zákazníky ve všech zemích regionu střední a východní Evropy s garantovaným SLA a nepřetržitým zákaznickým servisem. Nabízí vysoký výkon, škálovatelné uložení dat a zabezpečené a přitom intuitivní záložní služby. Součástí produktů je i řada komplexních profesionálních služeb, které jsou na vyžádání zákazníka kdykoli k dispozici.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Chápu dobře, že teď kritizujete Trupma?

Cožpak ho ANO nepodporovalo? Nenosil snad Babiš na jeho počest červenou kšiltovku? A co si o něm teda upřímně myslíte? A co (kdo) myslíte, že přijde po něm?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Český les má novou přírodní rezervaci. Žije v ní i rys ostrovid

22:31 AOPK ČR: Český les má novou přírodní rezervaci. Žije v ní i rys ostrovid

Po více než patnácti letech od prvního záměru byla v chráněné krajinné oblasti Český les vyhlášena n…