Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Hutníci na vysokých pecích v ArcelorMittal Ostrava mají nového kolegu na bezdrátové ovládání – demoličního robota. Stroj částečně nahrazuje manuální fyzicky náročnou a rizikovou práci. Jedná se zejména o opravy hlavních a vedlejších žlabů pro železo a strusku. Hutní společnost si od robota slibuje především zvýšení bezpečnosti pracovníků provozu vysokých pecí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?
Letiště Praha otevírá novou výstavu. Jedná se o soubor obrazů významného českého autora Pasty Onera …