Rosatom podepsal smlouvu o spolupráci s DP World a Aeon

30.07.2021 9:45 | Zprávy

23. července, v rámci Dne Arktidy, který proběhl v Petrohradě, podepsaly vzájemnou Dohodu o spolupráci ruská státní korporace Rosatom a světový lídr v oblasti řízení dodavatelských řetězců – korporace DP World. Předběžnou dohodu také podepsaly Rosatom a Infrastrukturní korporace Aeon.

Rosatom podepsal smlouvu o spolupráci s DP World a Aeon
Foto: red
Popisek: Rosatom

Státní korporace pro atomovou energii Rosatom, která rozvíjí vlastní dopravní podnikání a infrastrukturu, a společnost DP World, světový lídr v námořní logistice a řízení dodavatelských řetězců, podepsaly dohodu o zahájení spolupráce na rozvoji pilotních kontejnerových přepravních cest mezi severozápadní Evropou a východní Asií s využitím oporné dopravní infrastruktury v Arktidě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Fakt myslíte, že se Babiš omluví?

A i kdyby, co to řeší? Spíš by mě zajímalo, co když svému slibu vzdát se nadobro Agrofertu nedostojí. Co bude? Existuje možnost, jak ho donutit, aby svůj střet zájmů vyřešil? Odvolat ho nejde a premiérem už je, takže co s tím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Hasiči představili novou techniku pořízenou z prostředků hlavního města

13:33 MHMP: Hasiči představili novou techniku pořízenou z prostředků hlavního města

Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy (HZS HMP) dnes na Mariánském náměstí před budovou Nové radnice …