SFŽP: Dotace na individuální výsadbu stromů jsou vyčerpány

12.08.2022 9:18 | Tisková zpráva

Státní fond životního prostředí ČR ukončil příjem žádostí o dotace na výsadbu listnatých stromů na veřejně přístupných místech z důvodu vyčerpání alokované částky 270 milionů korun. V dotační výzvě s číslem 4/2021 vyhlašované v Národním programu Životní prostředí přijal celkem 1210 žádostí.

SFŽP: Dotace na individuální výsadbu stromů jsou vyčerpány
Foto: Státní fond životního prostředí
Popisek: Státní fond životního prostředí

Výzva se zaměřovala na zlepšování životního prostředí obcí a jejich okolí prostřednictvím individuálních projektů, jejichž cílem je zkvalitnění veřejného prostoru a ovzduší, vyrovnání teplotních extrémů a zadržování vody. Předmětem podpory byla výsadba stanovištně vhodných listnatých stromů, zajištění závlahy, zpracování odborného posudku a odborný dozor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Potrestáte Šichtařovou za ta její videa?

Jestli to chápu správně, i podle vás je nepřípustné, aby si ve sněmovně natáčela videa s vlastní reklamou. Podle všeho s nimi nechce skončit. Budete to řešit disciplinárně, když domluva je podle všeho k ničemu a ona s tím nechce přestat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: 3 procenta činí loňský nárůst celosvětové spotřeby elektřiny

14:05 ČEZ: 3 procenta činí loňský nárůst celosvětové spotřeby elektřiny

Číslo týdne