SOCR ČR vítá postoj ministerstva zemědělství

12.04.2018 13:46 | Zprávy

Po společném setkání Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, Ministerstva zemědělství ČR, Potravinářské komory ČR a Agrární komory ČR ministr zemědělství Jiří Milek informoval, že jeho úřad v současné době nechystá žádné legislativní změny v oblasti regulace maloobchodu.

SOCR ČR vítá postoj ministerstva zemědělství
Foto: socr.cz
Popisek: Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR - logo

Všichni účastníci setkání přivítali zájem ministerstva, aby zemědělci, výrobci potravin a obchodníci společně našli optimální formu vzájemné spolupráce. „Jsem velmi ráda, že jsme s panem ministrem Milkem, panem prezidentem Tomanem a panem prezidentem Jandejskem našli společnou řeč,“ uvedla Marta Nováková, prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Na klíště je možné se připravit očkováním kdykoliv

22:33 VZP: Na klíště je možné se připravit očkováním kdykoliv

Klíšťovou encefalitidou se v Česku ročně nakazí zhruba 700 lidí. S očkováním proti této virové infek…