SPÚ: Při kontrole pozemkových úprav nebyly nalezeny závažné nedostatky

01.02.2018 16:30 | Zprávy

Ministerstvo zemědělství v měsíci říjnu a listopadu loňského roku provedlo kontrolu společných zařízení, která se realizují v rámci pozemkových úprav. Z šetření nevyplynuly žádné závažné nedostatky.

SPÚ: Při kontrole pozemkových úprav nebyly nalezeny závažné nedostatky
Foto: SPÚ
Popisek: Státní pozemkový úřad

Celkem bylo náhodným výběrem prověřeno 12 komplexních pozemkových úprav (KoPÚ) s cílem posoudit úroveň zpracování návrhů KoPÚ včetně projektů společných zařízení, úroveň projektových dokumentací, vedení dokumentace stavby, kvalitu provedených prací a smysluplnost navržených nebo realizovaných stavebních objektů.

Z šetření realizace společných zařízení KoPÚ provedených MZe nevyplynuly žádné závažné nedostatky. U stavebních objektů, které prováděli samotní zhotovitelé, nebyly zjištěny zjevné vady. Dílčí závady byly zjištěny v kvalitě provedených prací u subdodávek, například zhotovení kamenných konstrukcí, kdy došlo k nedodržení norem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČRo: Symfonický orchestr Českého rozhlasu oslaví 100. výročí

19:34 ČRo: Symfonický orchestr Českého rozhlasu oslaví 100. výročí

Symfonický orchestr Českého rozhlasu oslaví 100. výročí veřejným open-air koncertem v Riegrových sad…