SSHR monitoruje situaci na trhu s benzínem v České republice

04.06.2018 14:12 | Zprávy

Předseda SSHR Pavel Švagr svolal NESO, což je poradní orgán, který monitoruje oblast dodávek ropy a ropných produktů do České republiky.

SSHR monitoruje situaci na trhu s benzínem v České republice
Foto: SSHR
Popisek: SSHR

Jeho členy jsou zástupci všech významných hráčů na českém trhu s pohonnými hmotami, tedy rozhodující dovozci a distributoři. Cílem bylo zjistit stav zásobování trhu během odstávky rafinérie v Kralupech nad Vltavou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …