SSHR musela kvůli závadě v systému NEN zrušit zakázku na obměnu cukru

19.02.2019 16:41 | Zprávy

Dne 17. 2. 2019 obdržela Správa státních hmotných rezerv informaci z Národního elektronického nástroje (NEN) o technické chybě v systému NEN, kvůli které nebyly zveřejněny některé dokumenty na profilech zadavatelů a zároveň mohlo dojít i k poškození některých souborů v již odeslaných nabídkách dodavatelů.

SSHR musela kvůli závadě v systému NEN zrušit zakázku na obměnu cukru
Foto: SSHR
Popisek: SSHR

Tento problém se bohužel zásadním způsobem dotkl i administrované veřejné zakázky 17-147.2 Cukr krystal - obměna zásoby HR cukru krystalu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Olomouc: Pro úplně první pandí mláďata sháníme bambus

22:03 Zoo Olomouc: Pro úplně první pandí mláďata sháníme bambus

Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození mláďat pand červených, a to hned dvou. Chovatelé přiznáv…