SSŠČMS: Soukromé školy bilancovaly

24.04.2013 16:38 | Zprávy

Zástupci předních politických stran a školských sdružení se sešli v Praze, aby v rámci jubilejního X. mezinárodního kongresu soukromých škol debatovali o současných problémech českého školství a zároveň naznačili směr, kterým se bude vzdělávání v Česku dále ubírat.

SSŠČMS: Soukromé školy bilancovaly
Foto: red
Popisek: SSŠČMS

 

Sympozium pořádané v TOP HOTELU Praha iniciovalo Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska (SSŠČMS). Jako hlavní zahraniční hosté se ho zúčastnily Jolanta Kaluža z Polska, viceprezidentka Středoevropského sdružení národních asociací soukromých škol, a prezidentka Asociace soukromých škol a školských zařízení Slovenska Saskia Repčíková. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Růst české ekonomiky vlivem aktivní bilance zahraničního obchodu zrychlil

11:27 ČSÚ: Růst české ekonomiky vlivem aktivní bilance zahraničního obchodu zrychlil

Posílení tempa růstu české ekonomiky ve 3. čtvrtletí 2025 ovlivnila především aktivní bilance zahran…