Kupka (ODS): Tohle je prohra Tomia Okamury

09.05.2026 19:10 | Monitoring
autor: PV

Komentář předsedy ODS Martina Kupky k jednání Sněmovny o postoji ke sjezdu Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Brně

Kupka (ODS): Tohle je prohra Tomia Okamury
Foto: ČT24
Popisek: Martin Kupka

Nejdřív si vyrobíte kulturní spor. Zabijete jím celý jednací den. A pak to ani nedotáhnete do konce. Po veškeré tupé a hulvátské rétorice.

A teď to nejlepší: Kdo tohle celé rozjel? Strana, jejíž lídr Tomio Okamura relativizoval koncentrační tábor v Letech. Strana, jejíž poslanci pravidelně produkují výroky, které nebezpečně připomínají rétoriku Německa třicátých let, od xenofobie přes otevřené flirty s fašistickými hesly. A právě tihle lidé budou národ školit o ‚sudetoněmeckém nebezpečí‘? Vážně?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Pan Kupka je hloupý člověk a ještě se tím chlubí!!, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseOdborář1 , 10.05.2026 7:16:08
Celá opozice ve své zaslepenosti nepochopila jednu Věc!!! Krásně a dobrovolně především nabila vládním stranám na další a další kampaně. Podporou lansmanšaftu, ze sebe udělali proněmecké kolaboranty a podporovatele pohrobků Henlainovy strany. Jestli odsoudí nebo neodsoudí sněmovna tenhle slet pohrobků Hitlerovy NSDAP pro nějaké obstrukce opozice v ČR není zase taková tragédie, ale pro opozici to bude další hnědý flek na pověsti!!!! Jejich fanatický boj za lansmanšaft, ale ve skutečnosti proti ANO a koalici jen ukázal jejich hloupost a malost. Tohle budou voličům dost těžko prodávat!!!! Kdykoliv a kdokoliv jim to v budoucnu omlátí o hlavu a oni to opravdu těžko budou vysvětlovat!!!!

|  11 |  0

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.