Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Státní ústav pro kontrolu léčiv, na základě § 99 odst. 1 písm. a) zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech) ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o léčivech“), informuje o závadě v jakosti léčivého přípravku.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Že se EU snaží cenzurovat a šmírovat lidi na internetu s tím souhlasím a jsem ostře proti. Ale vy ještě tvrdíte, že EK zasahuje do voleb po celé Evropě. Jak přesně? A bylo tomu tak i u nás? Budete to prošetřovat?
Proti stěžovateli byla zahájena exekuce k vymožení pohledávky ve výši 5 153 000 Kč s příslušenstvím.