SVS: V Brně se konal Česko-Slovenský seminář zaměřený na zdravotní problematiku včel

17.02.2018 13:24 | Zprávy

V aule Veterinární a farmaceutické univerzity Brno se minulý týden uskutečnil 5. Česko – Slovenský seminář zaměřený na zdravotní problematiku včel.

SVS: V Brně se konal Česko-Slovenský seminář zaměřený na zdravotní problematiku včel
Foto: Státní veterinární správa
Popisek: Státní veterinární správa

Seminář je již pátým rokem pořádán pod záštitou Státní veterinární správy České republiky a Štátnej veterinárnej a potravinovej správy Slovenskej republiky ve spolupráci s Institutem celoživotního vzdělávání Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Větrné elektrárny

Já proti nim ani nic nemám, ale myslíte, že u nás budou k něčemu? Že tu na ně jsou klimatické podmínky? Podle mě jich pár mít můžeme a máme, ale rozšiřovat je ve velkém myslím nebude mít žádný efekt, protože tu prostě ty podmínky pro jejich provoz nejsou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Čtvrté odkaliště v Mydlovarech zkolaudováno

13:21 DIAMO: Čtvrté odkaliště v Mydlovarech zkolaudováno

Práce na rekultivaci rozsáhlých ploch bývalého chemického provozu MAPE v Mydlovarech postoupily do d…