SYNOT TIP nabízí dobrovolnou registraci hráčů

20.09.2014 20:02

V médiích se v posledních dnech objevují informace o tom, že jednou z cest, jak omezit patologické a rizikové hráčství, je registrace hráčů. Takto se vyjádřil například národní protidrogový koordinátor, Jindřich Vobořil. Společnost SYNOT TIP se s tímto názorem plně shoduje. Sama již možnost registrace hráčům nabízí.

SYNOT TIP nabízí dobrovolnou registraci hráčů
Foto: SYNOT TIP
Popisek: SYNOT TIP

 „Registrace je prozatím samozřejmě na bázi dobrovolnosti. Naše zkušenosti však již nyní dokazují, že se hráči registraci vůbec nebrání, což nás utvrzuje v tom, že jdeme správnou cestou. Snažíme se držet světových trendů a dodržovat zásady zodpovědného hraní. Možnost registrace k nim patří. Jde o velmi účinnou metodu, jak mít pod kontrolou a efektivně řešit případné sociopatologické jevy, související s hráčstvím“ uvedl Petr Mikoška, výkonný ředitel společnosti SYNOT TIP.

SYNOT TIP na fakt, že by centrální registrace hráčů a její propojení s příslušnými úřady dokázala zabránit ve hře osobám, které například pobírají sociální dávky, upozorňuje dlouhodobě.

„Registraci v současné době umožňují pouze centrální loterní systémy, které jsou plně transparentní a pod přímou kontrolou státu. O to více nerozumíme tomu, že se proti tomuto hernímu systému některé subjekty vymezují,“ doplnil Mikoška, podle něhož je registrace hráčů v kombinaci s přiměřenou a opodstatněnou regulací provozu loterií také jedinou z mála účinných metod řešení problematiky loterního průmyslu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Turistický spolek Lipenska: Novopecký starosta chce zlepšit komunikaci s občany

22:28 Turistický spolek Lipenska: Novopecký starosta chce zlepšit komunikaci s občany

Martin Hrbek, který je od října novým starostou Nové Pece se chce zaměřit na řešení problémů souvise…