SYNOT strategickým partnerem společnosti KING DIAMONDS GAME

23.11.2016 16:03

Skupina SYNOT opět posiluje svou pozici dodavatele špičkových zábavních her a technologií. Nově kapitálově vstoupila do české společnosti King Diamonds Game, a to jako její strategický partner.

SYNOT strategickým partnerem společnosti KING DIAMONDS GAME
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

„Dlouhodobě podporujeme startupové projekty a spolupracujeme s kvalitními vývojářskými firmami.  Proto jsme se rozhodli spojit se společností King Diamonds Game, která již řadu let působí v oblasti herního průmyslu a na českém trhu si vybudovala své stabilní místo,“ uvedl obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml.

King Diamonds Game je společnost, která vyvíjí, vyrábí i dodává videoloterní systémy, hry pro videoloterní terminály a výherní hrací přístroje a v neposlední řadě hry pro online casino. Stejnými produkty se již 25 let zabývá také skupina SYNOT, která dnes působí již ve 20 zemích světa a plánuje expanzi do dalších destinací.

„Jsem přesvědčen o tom, že vzájemná spolupráce bude velmi přínosná. Máme za sebou mnohaleté zkušenosti a naše produkty dokážeme přizpůsobit nejen přání klientů, ale také podmínkám a legislativě zemí, v nichž jsme aktivní,“ upřesnil Valenta a dodal: „Věřím, že poznatky získané z našeho světového působení zúročíme a prohloubíme i v rámci partnerství se společností King Diamonds Game a zákazníkům tak nabídneme ještě vyšší komfort a kvalitu produktů o služeb.“

Skupina SYNOT dnes zaměstnává na tři tisíce osob. Působí téměř na všech kontinentech. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe, Austrálii a nejnověji také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český rozhlas České Budějovice pořádá Den otevřených dveří

19:30 Český rozhlas České Budějovice pořádá Den otevřených dveří

Nahlédnout do tajů práce s mikrofonem a digitálního zpracování zvukových nahrávek a setkat se s oblí…