Sberbank hypoteční dny vynesly bance 5% podíl na trhu

07.09.2013 17:01

Klienti Sberbank CZ ocenili výhodné podmínky v produktové nabídce. Bance se odměnili především zvýšeným zájmem o financování bydlení, který v létě vyústil v posílení postavení na trhu hypoték. 5% podíl na trhu s hypotékami je více než dvojnásobný v porovnání s celkovým podílem Sberbank CZ na českém bankovním trhu. Dokazuje, že zvláště u produktu hypotéky oceňují klienti dlouhodobý osobní vztah a férový přístup.

Sberbank hypoteční dny vynesly bance 5% podíl na trhu
Foto: Sberbank
Popisek: Sberbank
reklama

Místo okurkové sezóny znamenaly prázdniny pro Sberbank CZ zvýšený zájem o její produkty. Ukázalo se, jak je u hypoték pro klienty důležité vedení konta zdarma. Nabídka FÉR konta bez poplatků společně s bezplatným vedením úvěrového účtu byla také podpořena zpracováním úvěru zdarma. Banka u vybraných úvěrů nabízela navíc odhad nemovitosti za 0 Kč. V oblasti financování bydlení odpověděla Sberbank CZ na potřebu variability hypotečních služeb například pomocí mimořádné splátky ve výši 10 % ročně bez poplatku nebo možností odkladu splátek jistiny na počátku splácení až o 36 měsíců. 

„Červencový výsledek v podobě 5% podílu na trhu hypoték pro banku znamená posílení postavení oproti minulému roku o celé procento,“ uvedl Jiří Škrob, produktový manažer Sberbank CZ. „K bydlení jsme tak pomohli téměř 9 500 domácnostem, což znamená zvýšení komfortu bydlení pro více než 22 000 občanů. Pro představu, tolik lidí žije v okresním městě Vyškov nebo Kutná Hora,“ dodal Škrob. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Stanice Šakvice bude mít nové nástupiště a podchod

18:14 Ministerstvo dopravy: Stanice Šakvice bude mít nové nástupiště a podchod

Po zimní přestávce pokračují práce na modernizaci a elektrizaci železniční tratě Šakvice – Hustopeče…