Sberbank pokračuje v otevírání poboček, nyní nově ve Frýdku-Místku

25.11.2014 15:48

Sberbank pokračuje v otevírání nových poboček. Další pobočku banka otevřela ve Frýdku-Místku v novém obchodním centru Frýda v ulici Na Příkopě. Pro obyvatele i firmy z Frýdku-Místku a okolí banka připravila speciální atraktivní nabídku s vedením účtů zdarma.

Sberbank pokračuje v otevírání poboček, nyní nově ve Frýdku-Místku
Foto: Sberbank
Popisek: Sberbank
reklama

„I v době elektronického bankovnictví klienti požadují služby na míru a osobní styk s bankéřem a možnost zajít si do klasické pobočky. Proto pokračujeme v rozšiřování pobočkové sítě do dalších důležitých měst a jsme rádi, že nyní novou pobočku otevíráme právě ve Frýdku - Místku. Novým klientům nabízíme na rok zdarma vedení FÉR konta EXTRA. Těm, kteří k nám přejdou z jiné banky navíc i zlatou embosovanou platební kartu MasterCard Gold, opět zdarma na jeden rok. Pro podnikatele a malé firmy jsme připravili FÉR konto pro podnikatele PLUS, také na jeden rok zdarma,“ uvedl Jan Kotara, vedoucí divize Distribuce Sberbank CZ. 

Sberbank je nyní už ve všech krajích České republiky. Jen v září otevřela své pobočky v Pardubicích a Teplicích, v říjnu v Praze navíc rozšířila své působení o novou pobočku na I. P. Pavlova.  Do konce roku banka plánuje otevření další pobočky v Praze.

„Při budování naší sítě klademe velký důraz nejen na moderní vzhled, ale především na pohodlí klientů. Samozřejmostí jsou u nás vedle wi-fi připojení a pohodlných klientských zón dokonce i dětské koutky. Na řadě míst pak dokážeme klientovi nabídnout kávu u stolků s křesílky jako v kavárně. Klienty jsme v anketách hodnoceni jako jedna z nejpřívětivějších bank. Chceme je proto i nadále hýčkat komfortem a neustálým zlepšováním dostupnosti našich služeb,“ dodal Jan Kotara.

O společnosti Sberbank CZ, a.s.

Na českém trhu působí Sberbank CZ (do února 2013 pod názvem Volksbank CZ) již od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná
akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG s hlavním a jediným akcionářem Sberbank Rusko (Sberbank of Russia). Sberbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro privátní i firemní klientelu. Může se pochlubit druhým místem v soutěži Klientsky nejpřívětivější banka roku 2014.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad pro ochranu osobních údajů slaví 20 let

22:19 Úřad pro ochranu osobních údajů slaví 20 let

Již 20 let chrání ÚOOÚ osobní data občanů ČR. Přesně 1. června 2000 byl totiž zřízen jako nezávislý …