Senát: Pietní shromáždění v pražském Rudolfinu uctí památku Jaroslava Kubery

30.01.2020 8:23 | Zprávy

V pondělí 3. února 2020 od 16 do 17 hodin uctí v pražském Rudolfinu památku zesnulého předsedy Senátu pana Jaroslava Kubery nejvyšší ústavní činitelé, zákonodárci, členové vlády, zástupci justice, představitelé církví, diplomaté, rektoři veřejných vysokých škol a další významné osobnosti.

Senát: Pietní shromáždění v pražském Rudolfinu uctí památku Jaroslava Kubery
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Na pietním shromáždění zahraje Severočeská filharmonie Teplice a jako jediný řečník vystoupí Přemysl Sobotka, emeritní předseda horní komory parlamentu a dlouholetý přítel rodiny Kuberových.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jsem proti nim a jsem rád, že někdo bojuje za nás. Ale když tvrdíte, že je hodláte případně neimplementovat do české legislativy. Je to takto jednoduše možné? Myslíte, že to v EU projde, že nás to pak nebude stát taky dost peněz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Čeští vrtulníkáři na nových strojích H-1 už v Polsku plní operační úkol

22:08 Armáda ČR: Čeští vrtulníkáři na nových strojích H-1 už v Polsku plní operační úkol

Další jednotka Armády ČR „Heli Unit“ převzala v Polsku plnění operačního úkolu, nově bude střežit vý…