Senát: Plán akcí v týdnu od 4. března

02.03.2019 14:02 | Zprávy

Stručný výčet akcí Senátu na příští týden.

Senát: Plán akcí v týdnu od 4. března
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Pondělí 4. 3.
Poděbrady
Předseda Senátu Jaroslav Kubera navštíví Poděbrady
Předseda Senátu Jaroslav Kubera vyjede na další návštěvu regionu. Na pozvání senátorky za Kolínsko Emilie Třískové se zúčastní Dne Poděbrad. Setká se s vedením města, studenty, pedagogy a záchranáři. Celodenní program návštěvy je na webových stránkách.

14:00
Frýdlantský salonek, recepce A
Briefing ke konferenci „Hrozí našim dětem digitální demence?“
V Senátu se pořádá konference, která se bude zabývat následky nadměrného užívání digitálních technologií u dětí. Při této příležitosti vystoupí k tématu senátorka a dětská neuroložka Alena Dernerová, psycholožka Simona Pavelcová, Vít Richter z Ústřední knihovnické rady a další. Podrobnosti o tiskovém briefingu naleznete v tiskové zprávě na webu Senátu. Konference  se koná od 10:00 hod. v Jednacím sále Valdštejnského paláce. Podrobnější program jednání je dostupný na webu. Akreditace médií na adrese davidovae@senat.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha opět spouští edukační kampaň ODBAVTE SE

11:27 Letiště Praha opět spouští edukační kampaň ODBAVTE SE

Pět tipů, jak zvládnout průchod letištěm bez stresu