Skupina Barrandov: Kauzy Jaromíra Soukupa pokořily půlmilionovou hranici

14.12.2017 14:17

Skupina Barrandov slaví další úspěch, o který se postaraly první díly nového publicistického pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa – zasáhly 521 tisíc diváků a zařadily se tak mezi nejúspěšnější formáty ve své kategorii na českých televizích. Skupina tím potvrdila, že i nadále pokračuje ve svém růstu a těší se stále vyšší divácké oblibě.

Skupina Barrandov: Kauzy Jaromíra Soukupa pokořily půlmilionovou hranici
Foto: Skupina Barrandov
Popisek: Televizní Skupina Barrandov

Minulou středu odvysílala televize Barrandov premiérové vydání publicistického pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa. Na přetřes přišla kauza Vidkun, která se týká údajného ovlivňování některých trestních kauz a úniků informací z trestních spisů. Moderátor pořadu Jaromír Soukup divákům přehledně vysvětlil průběh celé kauzy i to, kdo je za tyto nekalé praktiky zodpovědný. Premiéru prvního dílu si nenechalo ujít 182 tisíc diváků při podílu pěti procent. Alespoň tři minuty v kuse ho vidělo 293 tisíc diváků.

Na tento díl navázalo včerejší vysílání pořadu, které zasáhlo ještě více diváků – a to 361 tisíc. Sledovanost navíc od startu výrazně rostla a její podíl se zvýšil až na 6,3 procenta. Obě vysílání Kauz Jaromíra Soukupa pak dohromady zasáhly 521 tisíc diváků.

Jsem velmi potěšen, že se nám i s novým pořadem podařilo připojit k nejsledovanějším formátům televize Barrandov, mezi které již dlouhodobě patří TÝDEN s prezidentem či Duel Jaromíra Soukupa. Vnímám to jako pozitivní zpětnou vazbu od diváků, jež odráží nejen přitažlivost tohoto formátu, ale i naši snahu o co nejzajímavější programové schéma,“ uvedl generální ředitel televize Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká správa sociálního zabezpečení: Zpráva o činnosti za rok 2020

22:25 Česká správa sociálního zabezpečení: Zpráva o činnosti za rok 2020

Na webu ČSSZ byla zveřejněna Zpráva o činnosti České správy sociálního zabezpečení za rok 2020.