Skupina Barrandov: Milan Chovanec a Jaroslav Faltýnek v Duelu Jaromíra Soukupa

08.06.2017 12:23 | Zprávy

Skupina Barrandov přináší svým divákům další díl politickodiskusního pořadu Duel Jaromíra Soukupa, Premiérový díl plný aktuálních informací, týkajících se například korupce v české politice či šancí jednotlivých politických stran v letošních parlamentních volbách, startuje již dnes večer na televizi Barrandov.

Skupina Barrandov: Milan Chovanec a Jaroslav Faltýnek v Duelu Jaromíra Soukupa
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup, generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media

Ve čtvrtek 8. června ve 20.55 odvysílá televize Barrandov další díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa, který ve sledovanosti předstihl většinu diskusních pořadů České televize.

Pod palbou otázek z oblasti státní bezpečnosti, stranických preferencí v říjnových parlamentních volbách či dopadu vypovězení klimatické dohody bude první místopředseda hnutí ANO 2011 Jaroslav Faltýnek, kterého doplní ministr vnitra České republiky a statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec.

Moderování diskuse se opět ujme generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup. „Dnešní díl Duelu bude tak trochu jiný – pro naše hosty a hlavní diskutéry jsme si připravili sadu otázek hned z několika oblastí, které v současné chvíli patří v politických kruzích k těm nejpalčivějším. Na diskusi se proto velmi těším a jsem zvědavý, jak ji přijmou i naši diváci,“ řekl Jaromír Soukup.  

Sledujte premiérový díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa tento čtvrtek ve 20.55 na TV Barrandov.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Podcasty Českého rozhlasu bodovaly v anketě Podcast roku

22:08 Podcasty Českého rozhlasu bodovaly v anketě Podcast roku

Podcasty Českého rozhlasu opět uspěly v posluchačské anketě Podcast roku. Host Lucie Výborné obhájil…