Skupina Barrandov: Velkolepá oslava Kateřiny Brožové a Jaromíra Soukupa

26.02.2018 13:53

Hned dvojitou oslavu narozenin uspořádal v pátek 23. února 2018 generální ředitel Skupiny Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup. Společně se svou partnerkou, herečkou Kateřinou Brožovou, připravil pro svou rodinu a přátele úžasný večírek.

Skupina Barrandov: Velkolepá oslava Kateřiny Brožové a Jaromíra Soukupa
Foto: Skupina Barrandov
Popisek: Televizní Skupina Barrandov
reklama

Ten proběhl ve vyhlášené podolské restauraci Soho kousek od pražského Vyšehradu. Na místo se kromě rodiny, blízkých přátel a spolupracovníků sjela i plejáda známých osobností. Akci si nenechali ujít například Dana Morávková, Martin Dejdar, Marek Vašut, Vlastimil Harapes nebo Josef Carda. Přišli i kamarádi boxeři – Rosťa Osička nebo Petr Vondráček –, kteří jen tak naoko poškádlili Jaromíra Soukupa, ten se tomuto sportu mnoho let věnoval.

Vedle jiných se objevil i Daniel Hůlka, jenž oslavencům zazpíval píseň a sklidil obrovský potlesk. Kromě hudebního programu, který během večera vyplňovala kapela Aleše Hávy, mohli hosté ocenit i kouzelnické číslo Pavla Kožíška, jenž do svého počínání zapojil i zcela překvapeného oslavence. Jedním z bodů nabitého programu byl dokonce i ohňostroj – ten si všichni přítomní vychutnali na venkovním prostranství.

Ke každé oslavě samozřejmě patří náležité občerstvení. Stoly se tak prohýbaly pod fantastickým jídlem z všemožných koutů světa a nechyběl ani několikapatrový dort, který Kateřina společně s Jaromírem a dcerou rozkrojili.

Všichni přítomní si večírek velmi užili. Po několikahodinovém maratonu přijímání gratulací a přebírání dárků se uvolnili i oslavenci a o zábavu nebyla nouze. Tancovali, smáli se a vychutnávali si každý okamžik až do sobotního rána.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Vodíkové srdce chemického průmyslu v ČR

22:31 Ústecký kraj: Vodíkové srdce chemického průmyslu v ČR

Chemické fórum Ústeckého kraje, které se mělo uskutečnit tradičně v březnu letošního roku, se kvůli …