Skupina Barrandov vzrostla mezitýdně nejvíce na trhu

09.04.2019 11:33

Počínaje dubnem nabídla televizní Skupina Barrandov svým jarním programovým schématem divákům ještě větší zážitek ze sledování, což se projevilo i na číslech sledovanosti. Skupina Barrandov zaznamenala nejvyšší mezitýdenní nárůst podílu mezi televizními skupinami. V cílové skupině dospělých, tedy 15+, činil nárůst podílu 11 procent.

Skupina Barrandov vzrostla mezitýdně nejvíce na trhu
Foto: Skupina Barrandov
Popisek: Televizní Skupina Barrandov
reklama

Nejlepší výsledek týdenní sledovanosti si od začátku jarního schématu připsala Skupina Barrandov, která dosáhla podílu 6,4 procenta. V sobotu podíl překonal dokonce hodnotu 8,2 procenta.

Za nárůstem stojí všechny kanály skupiny. „Velmi mě těší úspěchy jednotlivých stanic. Je to pro nás znamení, že programové změny, které jsme podnikli, a nové formáty vlastní tvorby, které jsme teď na jaře uvedli, jsou správným krokem,“ zhodnotil dosažené výsledky generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

K nejsledovanějším pořadům minulého týdne patřily nedělní Nebezpečné vztahy, na něž se v průměru dívalo 200 tisíc lidí a jejichž zásah byl 373 tisíc diváků. Dařilo se také nedělní zpravodajské relaci Naše zprávy, které zasáhly 256 tisíc sledujících. Velmi úspěšně se zapsal rovněž koncert André Rieu a přátelé, který si nenechalo ujít 173 tisíc diváků s podílem 5,8 procenta. K televiznímu úspěchu přispěl i návrat diskusních pořadů Aréna Jaromíra Soukupa a Duel Jaromíra Soukupa. Své příznivce si nachází také novinka Odvolací soud a Tomáš Arsov v akci.

Zdroj dat:
ATO - Nielsen Admosphere, CS 15+, typ sledování: LIVE + TS0-3, data k dispozici 8.4.2019, zásah=reach na alespoň tři minuty v kuse

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EDU Effective: Připravte se na dobu pokoronavirovou dotovaným online studiem MBA za 13 459 Kč a podpořte charitu

16:03 EDU Effective: Připravte se na dobu pokoronavirovou dotovaným online studiem MBA za 13 459 Kč a podpořte charitu

Nezisková organizace EDU Effective, z.s. ve spolupráci s partnery a dobrovolníky z celého světa přip…