Skupina GTS spouští ve střední a východní Evropě novou bezpečnostní službu Anti-DDoS

29.03.2014 21:27

Skupina GTS Central Europe (GTS), přední poskytovatel integrovaných telekomunikačních řešení a služeb datových center ve střední a východní Evropě, představuje svou novou službu, která poskytuje maximální zabezpečení firemních sítí před obávanými distribuovanými DoS útoky (DDoS).

Skupina GTS spouští ve střední a východní Evropě novou bezpečnostní službu Anti-DDoS
Foto: Archiv
Popisek: GTS
reklama

V dnešním světě digitální ekonomiky je pro většinu společností internet nepostradatelnou součástí firemního rozvoje. Jakákoli interakce firem na internetu, například uzavírání obchodních transakcí, poskytování služeb či komunikace o důvěrných informacích se zákazníky, se může stát cílem DDoS útoků. V průběhu minulého roku se stále více firem ve střední a východní Evropě potýkalo s až 40% nárůstem útoků v rozsahu desítek Gb/s za jeden útok, což odpovídá třikrát vyššímu výsledku oproti minulému roku. 

Nová služba Anti-DDoS skupiny GTS je cloudové řešení, které zajišťuje nepřetržitou kontrolu a operativně filtruje škodlivý tok dat, zatímco oprávněný tok dat je propouštěn do firemní sítě dále i v době útoku. Díky tomu mohou webové stránky i veškeré operace v rámci nich fungovat bez přerušení. 

Nepřetržitá kontrola: GTS aktivně monitoruje a provádí on-line analýzy příchozího toku dat, dále odhaluje odchylky a nelegitimní podpisy, změny profilu toku dat i jeho průběh za méně než 15 minut.

Snížení rizik: Zkušení odborníci na zabezpečení v GTS úzce spolupracují se zákazníkem, aby navrhli spolehlivý plán šitý na míru dle konkrétních potřeb zákazníka se zárukou prvotřídních bezpečnostních technologií a procesů, které dokážou odhalit škodlivý obsah.   

„DDoS útoky rostou nejenom na intenzitě, ale i komplexnosti, což narušuje provoz mnoha společností napříč celým regionem. Běžné způsoby zabezpečení již nejsou dostatečně efektivní,“ uvedl Sunny Kumar, viceprezident marketingu a firemního rozvoje skupiny GTS. „Pokud zákazníci chtějí zajistit co nejspolehlivější provoz svého podnikání, potřebují zabezpečení na síťové platformě, které jim umožní další rozvoj do budoucna a maximální ochranu jejich firmy.“

O skupině GTS

Skupina GTS Central Europe (GTS) je předním poskytovatelem řešení založených na infrastruktuře v zemích střední a východní Evropy. GTS vlastní a provozuje rozsáhlou optickou síť a datová centra pokrývající celý region. V České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku nabízí skupina regionální dosah s hustými lokálními sítěmi a nabízí tak širokou paletu služeb. Od základních hlasových a datových služeb až po rozsáhlé virtuální privátní sítě a managed služby datových center spojuje skupina GTS nejnovější technologie se svou rozsáhlou sítí a poskytuje tak vedoucí zákaznická řešení v oboru. S  téměř dvacetiletou výraznou historií fungování ve střední a východní Evropě je skupina zavázána poskytovat hodnotné služby s vynikající kvalitou svým téměř 35 tisícům zákazníků z oblasti firem, operátorů a veřejné správy. Pro více informací navštivte prosím www.gtsce.com.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Začala oprava silnice mezi Novým Bydžovem a Chlumcem nad Cidlinou

12:31 Královéhradecký kraj: Začala oprava silnice mezi Novým Bydžovem a Chlumcem nad Cidlinou

Mezi Novým Bydžovem a Chlumcem nad Cidlinou začala rekonstrukce silnice II/327 v hodnotě přes 143 mi…