Skupina GTS uzavřela financování pro nastartování růstu

30.05.2012 15:33 | Zprávy

Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, dnes oznámila dokončení dohody o významném financování. Nový prioritní dluh poskytuje společnosti významnou likviditu pro financování nových investic jak v oblasti akvizic, tak sítí.

Skupina GTS uzavřela financování pro nastartování růstu
Foto: Archiv
Popisek: Mobilní telefon - ilustrační foto.

Na úvěru v hodnotě 330 milionů EUR se podílelo konsorcium předních evropských bank. Výtěžek bude použit na refinancování stávajícího bankovního zadlužení a více než 50 procent lze volně využít na akvizice, kapitálové výdaje a splátky půjček akcionářů. Během dvaceti let své existence rostla skupina GTS přirozeně prostřednictvím akvizic firem a majetku v regionu střední a východní Evropy. Skupina bude stavět na své minulosti a pomocí likvidity urychlí svůj růst a posílí svou regionální optickou síť a síť datových center.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Otec poslal omylem výživné dvakrát, úřad kvůli tomu sebral matce dávky

22:10 Ombudsman: Otec poslal omylem výživné dvakrát, úřad kvůli tomu sebral matce dávky

Žena přišla o dávky kvůli cizímu omylu. Otec její dcery poslal nedopatřením výživné dvakrát v jednom…