Skupina RWE otevřela ve Frýdku-Místku nové zákaznické centrum

21. 3. 2013 15:16

Energetická skupina RWE otevřela v březnu zcela nové zákaznické centrum ve Frýdku-Místku. Zákazníkům RWE z beskydského podhůří, kteří preferují osobní kontakt, se tak zkrátí cesta do nejbližší pobočky. Moderní kontaktní místo RWE sídlí poblíž centra města v ulici Dvořákova 729.

Skupina RWE otevřela ve Frýdku-Místku nové zákaznické centrum
Foto: red
Popisek: RWE
reklama

V nových prostorách (vstup do zákaznického centra je z ulice 8. pěšího pluku) si mohou zákazníci RWE vyřizovat veškeré záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Pobočka je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou a je památováno i na řidiče, kteří pohodlně zaparkují před budovou. Pro zvýšení efektivity obsluhy mohou návštěvníci  využívat výhod vyvolávacího systému či objednávání přes internet. Matkám s dětmi je v místě k dispozici dětský koutek. Prostory klientského centra jsou klimatizované a samozřejmostí je i bezbariérový vstup do budovy.

„Od roku 2009 naše kontaktní místa v rámci celé ČR postupně rekonstruujeme či stěhujeme. Síť našich poboček ale také rozšiřujeme, což je právě případ Frýdku-Místku. Reagovali jsme na velký zájem našich zákazníků a nové kontakní místo jsme se zde rozhodli otevřít především proto, aby bylo dostupné nejen pro frýdecko-místecké, ale také pro zákazníky z celého okolí v podhůří Beskyd. Snažíme se o odstranění bariér mezi obsluhou a zákazníkem, tak aby bylo patrné, že jsme svým zákazníkům blíže, jsme tu pro ně a uplatňujeme individuální přístup. Myslím, že se nám již podařilo vytvořit síť moderních a snadno dostupných zákaznických center v celé ČR,“ řekl Lumír Nováček, jednatel společnosti RWE Zákaznické služby.

Kromě 29 zákaznických center po celé ČR mohou zákazníci RWE využít řadu dalších pohodlných způsobů, jak vyřídit záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Zákaznická linka 840 11 33 55 je pro zákazníky k dispozici nonstop, stejně tak emailová adresa info@rwe.cz. Dovolat se do RWE lze i prostřednictvím internetové aplikace Skype. Na internetových stranách www.rwe.cz naleznou zákazníci přístup do bezplatné aplikace RWE ONLINE SERVIS, která umožňuje správu zákaznickéhoho účtu přes internet.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Vztahy mezi sousedy nenapraví ani ombudsman, ani soudy

16:04 Veřejný ochránce práv: Vztahy mezi sousedy nenapraví ani ombudsman, ani soudy

Sousedské spory dokážou pořádně potrápit. Třeba v oblasti stavebního řádu a životního prostředí se p…