Skupina SYNOT: Již tři tisíce strojů v Řecku

07.08.2018 11:05

Skupina SYNOT i nadále pokračuje v úspěšné spolupráci se sázkovou a loterní společností OPAP, která je lídrem řeckého trhu. Z celkového počtu pěti tisíc strojů, které SYNOT do země na základě smlouvy postupně dodá, jich jsou uvedeny do provozu již více, než tři tisíce.

Skupina SYNOT: Již tři tisíce strojů v Řecku
Foto: SYNOT
Popisek: Hrací automaty

„Naše spolupráce byla zahájena v roce 2015, kdy společnost SYNOT W uspěla ve vypsaném tendru. Stali jsme se tak jedním ze čtyř světových dodavatelů videoloterních terminálů, v rámci firem z kontinentální Evropy jsme zvítězili jako jediní,“ uvedl Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT s tím, že se původně jednalo o dodávku dvou tisíc strojů. Po vyhodnocení spolupráce však byla mezi společností OPAP a SYNOT W uzavřena dohoda o navýšení počtu dodaných videoloterních terminálů na více než dvojnásobek. Celkem se tak bude jednat o pět tisíc kusů herních zařízení, které klienti najdou ve stovkách provozoven.

Skupina SYNOT kromě spolupráce v oblasti provozu loterií v Řecku plánuje stejně, jako v dalších zemích, ve kterých podniká, investice také v oblasti o IT technologií, podpory sportu a cestovního ruchu a podobně.

O skupině SYNOT

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Po několika měsících se narodila dvě mláďata lvů berberských

15:18 Zoo Liberec: Po několika měsících se narodila dvě mláďata lvů berberských

V květnový Den vítězství, 8. 5. 2019, se v liberecké zoo narodila dvě mláďata v přírodě již vyhubené…