Skupina SYNOT v Řecku: Cíl dlouhodobého projektu naplněn!

22. 1. 2020 9:00

Skupina SYNOT dostála svému závazku a do Řecka již nejen, že dodala, ale také zde uvedla do provozu všech avizovaných 5500 strojů. Naplnila tak cíl projektu, spočívajícího ve spolupráci se společností OPAP, která je lídrem řeckého trhu v oblasti sázkového a loterního byznysu.

Skupina SYNOT v Řecku: Cíl dlouhodobého projektu naplněn!
Foto: SYNOT
Popisek: Loterie, sázky - ilustrační foto
reklama

„Naší vzájemné spolupráce, kterou plánujeme od počátku jako dlouhodobou – tedy v horizontu let, si velmi vážíme a jsme s ní spokojeni. Těší nás zejména fakt, že se naše VLT v Řecku setkávají s velkým zájmem stejně, jako je tomu jinde ve světě,“ uvedl Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT.

Spolupráce skupiny SYNOT se společností OPAP byla zahájena již před necelými pěti lety. Právě tehdy společnost SYNOT W uspěla ve vypsaném tendru na dodávku strojů pro řeckou loterii a došlo k podpisu smlouvy o spolupráci. SYNOT se tak stal jedním ze čtyř světových dodavatelů videoloterních terminálů do této destinace, přičemž v rámci firem z kontinentální Evropy uspěl jako jediný.

„Předmětem smlouvy byla původně dodávka dvou tisíc VLT. Po vyhodnocení spolupráce však došlo k jejím úpravám. Do dnešního dne se tak počet dodaných herních zařízení oproti původnímu plánu téměř ztrojnásobil. Tento fakt pouze podtrhuje skutečnost, že naše VLT, které klienti najdou ve stovkách provozoven po celém Řecku, mají nadprůměrné výsledky a patří ke světové špičce,“ uzavírá Andrýsek.

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Podniká téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. V dalších desítkách zemí působí prostřednictvím online kasina. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

Poznámka redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s. vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a exsenátora Iva Valenty

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Na výměnu kotlů půjde dvakrát víc peněz oproti plánu

14:21 Královéhradecký kraj: Na výměnu kotlů půjde dvakrát víc peněz oproti plánu

Prostředky na takzvané kotlíkové dotace, tedy výměnu starých nevyhovujících kotlů na tuhá paliva za …