Sledovanost stanice KINO Barrandov stoupá, padl další rekord

18.04.2017 14:50

Televizní Skupina Barrandov potvrdila, že i nadále pokračuje ve svém růstu. Po zahájení jarního programového schématu, které přineslo mnoho zajímavých novinek, a značném posílení stanice KINO Barrandov, dosáhla celotýdenního sharu 8,6 procenta.

Sledovanost stanice KINO Barrandov stoupá, padl další rekord
Foto: Skupina Barrandov
Popisek: Televizní Skupina Barrandov
reklama

Za nárůstem stojí především hlavní kanál, který dosáhl týdenního výsledku 6,1 procenta, což představuje meziroční nárůst o 12 procent. Minulý týden byla také mimořádně úspěšná stanice KINO Barrandov, která pokračovala v nárůstu i včera, kdy dosáhla na svůj absolutní rekord sledovanosti 2,5 procenta. Celá skupina Barrandov pak meziročně roste o 24 procent.

„Velice nás těší, že sledovanost Skupiny Barrandov stabilně roste. Věříme, že značné posílení nastalo především díky programovému schématu, novým formátům a v neposlední řadě také vlivem investic do jejího dalšího rozvoje,“ uvedl generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

K nejsledovanějším pořadům minulého týdne patřily romantické filmy – páteční Lásku na vysočině sledovalo 308 tisíc diváků s podílem 8,2 procenta a sobotní Kletbu rodu Pembertonů 282 tisíc diváků s podílem 7,5 procenta. Dařilo se také nedělní zpravodajské relaci Naše zprávy, úterní Soudkyni Barbaře, středeční talk show Nebezpečné vztahy a čtvrtečnímu diskusnímu pořadu TÝDEN s prezidentem.

Velmi úspěšně se také zapsal nový pořad Jak to dopadlo!?, který odstartoval v první polovině minulého týdne v hlavním vysílacím čase. Pořadem provádí oblíbený moderátor Honza Musil a jeho včerejší díl si nenechalo ujít 287 tisíc diváků s podílem 6,6 procenta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Letiště Praha: Automotive víkend s historickými i závodními vozy v Runway Park

11:48 Letiště Praha: Automotive víkend s historickými i závodními vozy v Runway Park

Letiště Václava Havla Praha otevřelo na celé léto Runway Park, který nabízí během víkendů všem návšt…