Sledovanost stanice KINO Barrandov stoupá, padl další rekord

18. 4. 2017 14:50

Televizní Skupina Barrandov potvrdila, že i nadále pokračuje ve svém růstu. Po zahájení jarního programového schématu, které přineslo mnoho zajímavých novinek, a značném posílení stanice KINO Barrandov, dosáhla celotýdenního sharu 8,6 procenta.

Sledovanost stanice KINO Barrandov stoupá, padl další rekord
Foto: Skupina Barrandov
Popisek: Televizní Skupina Barrandov

Za nárůstem stojí především hlavní kanál, který dosáhl týdenního výsledku 6,1 procenta, což představuje meziroční nárůst o 12 procent. Minulý týden byla také mimořádně úspěšná stanice KINO Barrandov, která pokračovala v nárůstu i včera, kdy dosáhla na svůj absolutní rekord sledovanosti 2,5 procenta. Celá skupina Barrandov pak meziročně roste o 24 procent.

„Velice nás těší, že sledovanost Skupiny Barrandov stabilně roste. Věříme, že značné posílení nastalo především díky programovému schématu, novým formátům a v neposlední řadě také vlivem investic do jejího dalšího rozvoje,“ uvedl generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

K nejsledovanějším pořadům minulého týdne patřily romantické filmy – páteční Lásku na vysočině sledovalo 308 tisíc diváků s podílem 8,2 procenta a sobotní Kletbu rodu Pembertonů 282 tisíc diváků s podílem 7,5 procenta. Dařilo se také nedělní zpravodajské relaci Naše zprávy, úterní Soudkyni Barbaře, středeční talk show Nebezpečné vztahy a čtvrtečnímu diskusnímu pořadu TÝDEN s prezidentem.

Velmi úspěšně se také zapsal nový pořad Jak to dopadlo!?, který odstartoval v první polovině minulého týdne v hlavním vysílacím čase. Pořadem provádí oblíbený moderátor Honza Musil a jeho včerejší díl si nenechalo ujít 287 tisíc diváků s podílem 6,6 procenta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ředitelství silnic a dálnic: Zahájení výstavby dálnice D7 u Panenského Týnce

21:44 Ředitelství silnic a dálnic: Zahájení výstavby dálnice D7 u Panenského Týnce

Hlavní silniční tah D7 Praha – Chomutov – hranice se Spolkovou republikou Německo umožní po přestavb…