Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Novou informační službu i-zakázky od České pošty využívá po prvních dvou měsících více než 1 500 českých podnikatelů. Česká pošta spustila na českém trhu unikátní systém, který dokáže sofistikovaně sledovat zakázky už od 20 000 korun a v průměrné hodnotě 80 000 korun, v polovině dubna. Služba už hlásí také první úspěšné uživatele, kterým přinesla získání veřejné zakázky.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.
Finanční správa připomíná možnost zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí prostřednictvím …