Smartbanking Ery a ČSOB vyhrál v anketě Mobilní aplikace roku 2012

14.06.2012 17:56

Aplikace mobilního bankovnictví smartbanking od Ery a ČSOB získává na popularitě a díky vítězství v anketě Mobilní aplikace roku 2012 se jí dostalo prvního soutěžního uznání.

Smartbanking Ery a ČSOB vyhrál v anketě Mobilní aplikace roku 2012
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

V  kategorii Peníze a nakupování, ve které bylo nominováno celkem 13 aplikací, obsadila první dvě místa. Hlasování v anketě, která má 10 kategorií, se zúčastnilo téměř 5 000 osob.  

„Z výhry jsme opravdu nadšení. Věděli jsme, že naši klienti mají aplikaci rádi a výhrou v této soutěži se nám tento fakt jen potvrzuje. Fanouškům, kteří v soutěži pro smartbanking Ery a ČSOB hlasovali, děkujeme a můžeme jim slíbit, že neusneme na vavřínech a naši mobilní aplikaci budeme nadále zlepšovat, stejně tak i rozšiřovat podporované platformy,“ říká Martin Štýber, výkonný manažer Vývoje finančních služeb ČSOB a Poštovní spořitelny.

Výsledková listina kategorie Peníze a nakupování:

1.    Era smartbanking
2.    ČSOB smartbanking
3.    Heureka.cz

Kompletní výsledkovou listinu najdete na stránkách:
http://i.iinfo.cz/files/aplikace_roku/483/vysledkova-listina-1.pdf

Za prvních 5 měsíců si aplikace stáhlo přes 53 tisíc uživatelů, kteří provedli transakce v objemu 1,2 miliardy korun. Lidé na aplikaci nejvíce oceňují její jednoduchost a použitelnost prakticky kdykoli a kdekoli. Díky tomu je ideální pro aktivní lidi, kteří potřebují mít své finance neustále pod dohledem. Tomu nasvědčuje i věková kategorie klientů 20 až 45 let, mezi kterými je aplikace nejpopulárnější.

Klienti s chytrými telefony a tablety s operačním systémem iOS a Android mají možnost si smartbanking Era a ČSOB vyzkoušet už od 1. ledna, kdy byla aplikace uveřejněna na App Storu, Google play a Samsung App. Aplikace je zdarma ke stažení a nabízí velké množství funkcí pro pohodlnou a rychlou správu účtu, a to téměř odkudkoli. O bezpečnosti transakcí se díky zabezpečení pomocí identifikačního čísla, PINu, unikátního SMS kódu a jedinečného šifrovacího mechanismu klient nemusí bát.

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a. s.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Vlaky RegioSpider vyjely na trať z Postoloprt do České Lípy

7:34 České dráhy: Vlaky RegioSpider vyjely na trať z Postoloprt do České Lípy

Na železniční lince U11 Postoloprty – Louny – Česká Lípa nově nasazují České dráhy čtyři motorové v…