Souboj dvou protikladů: Markéta Šichtařová vs. Jiří Drahoš!

07.07.2024 12:45 | Zprávy

Praha, 5. července 2024 - Ekonomka Markéta Šichtařová oznámila svou oficiální kandidaturu do Senátu v Praze 4. V souboji o tento post se střetne s dosavadním senátorem Jiřím Drahošem. Zatímco Šichtařová je aktivní a viditelná, Drahoš je vnímán jako neviditelný politik. Jejich souboj bude klíčovým momentem v letošních senátních volbách, které se uskuteční v září.

Souboj dvou protikladů: Markéta Šichtařová vs. Jiří Drahoš!
Foto: Svobodní
Popisek: Markéta Šichtařová, leader Svobodných do parlamentních voleb 2025

Markéta Šichtařová ve svém prohlášení ke kandidatuře uvedla: "V průběhu prezidentské volby sice mnoho lidí vkládalo v pana Drahoše velké naděje, nicméně následujících šest let Drahošova mandátu v Senátu ukázalo, že tento muž byl prakticky neviditelný a občané jeho volebního obvodu Prahy 4 si sotva vzpomenou, co pro ně udělal. Rozhodla jsem se panu Drahošovi postavit v senátních volbách, protože přesně tento typ neviditelných politiků konformních s radikálním pirátským progresivismem, je zodpovědný za současnou ekonomickou i společenskou degradaci naší společnosti."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: Letní večery, plné skvělých filmů pod širým nebem

16:08 DPP: Letní večery, plné skvělých filmů pod širým nebem

Dopravní podnik hl. m. Prahy zve všechny Pražany i návštěvníky metropole na 19. ročník letního kina …