Souboj nevěst zná semifinalistky! Vyhraje tým pod vedením Leové nebo Marešové?

14. 2. 2014 9:49

Souboj nevěst již má své semifinalistky! Budoucí novomanželky měly v minulých měsících možnost přihlásit se do originální ušité jim na míru a přinést tak do manželství pohádkové věno. Adeptky měly za úkol prokázat důvtip, šikovnost a také kouzlo osobnosti, díky nímž se pro své partnery zanedlouho stanou doslova supermanželkami. Jejich výkony okem profesionálů hodnotili Vlastimil Harapes, Jaroslav Brabec, Bořek Šípek, Vlasta Horváth či plastický chirurg kliniky Esthé Ondřej Měšťák, něžné pohlaví zastoupily Kateřina Mátlová, Monika Marešová a Monika Leová.

Souboj nevěst zná semifinalistky! Vyhraje tým pod vedením Leové nebo Marešové?
Foto: Souboj nevěst
Popisek: Souboj nevěst zná semifinalistky
reklama

Do semifinále se probojovalo dvanáct vdavekchtivých slečen, které se mezi sebou utkaly ve třech soutěžních disciplínách, a to v promenádě ve svatebních šatech, ostrém rozvoru s koučkou a divácky oblíbenou volnou disciplínou. Nevěsty si tak vyzkoušely, jaký bude jejich velký den. Na hlavě vystřídaly spoustu svatebních účesů, vyzkoušely několikery šaty a především získaly spoustu zkušeností. „Myslím si, že mám budoucím nevěstám hodně co dát. I když zatím nejsem vdaná, s přítelem již nad svatbou začínáme přemýšlet. Takže i já jsem zde nasbírala pár tipů, které určitě využiji,“ uvedla koučka Monika Leová.

Soutěž Souboj nevěst pořádá již svůj třetí ročník. V této hře nejde o krásu a dokonalé křivky, ale o schopnost vybojovat si svůj sen a získat tak pohádkové věno. „Momentálně máme vybrané semifinalistky, z těch se pomocí SMS hlasů vyberou tři nejúspěšnější a začne bitva o věno. Slavnostní finále se uskuteční 16. dubna. Hraje se vabank, vítězka bere vše,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Soutěžící nevěsty o ně svedou napínavý souboj před zraky celého národa, a v to v disciplínách, které otestují jejich schopnost stát se supermanželkami. Potřebovat budou ostré lokty, dávku sebevědomí, maximální nasazení a kouzlo osobnosti. Hraje se vabank, a to do poslední sekundy celé soutěže!

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Inovuje méně než polovina podniků

22:11 Český statistický úřad: Inovuje méně než polovina podniků

V období 2016–2018 inovovalo v Česku své produkty nebo podnikové procesy 47 % podniků, ve skupině ve…