Společnost Synot Tip získala povolení k provozu online kasina

21. 8. 2017 17:01

Společnost SYNOT TIP v těchto dnech získala povolení pro provoz online kasina. Stala se tak druhou společností v České republice, která tento druh zábavy může dle nového zákona nabízet.

Společnost Synot Tip získala povolení k provozu online kasina
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo
reklama

„Rozhodnutí o udělení povolení je pro nás velmi důležitým krokem. Díky němu totiž můžeme opět rozšířit nabídku našich produktů pro zákazníky. Zkušenosti v tomto směru máme již z ostatních zemí, kde naše skupina působí a uvedený produkt nabízí, a to ať už napřímo, nebo prostřednictvím obchodních partnerů. Jedná se především o Lotyšsko, Slovensko a Srbsko,“ uvedl Petr Mikoška, výkonný ředitel společnosti SYNOT TIP:

Skupina SYNOT využívá silné technologické zázemí. Na projektu online kasina společnosti SYNOT TIP pracují zkušení vývojáři, manažeři a špičkoví odborníci v oblasti online loterií. Dodavatelem systému je společnost EASIT. Jednotlivé hry, které pocházejí z dílny společnosti SYNOT GAMES, jsou vyvinuty speciálně pro potřeby českého trhu. Základní portfolio her, které se bude postupně rozšiřovat, a na které jsou tuzemští klienti již zvyklí, je k dispozici také v mobilních aplikacích a tabletech.

„Snažíme se o to, aby byl náš produkt maximálně atraktivní. Chystáme velké bonusové akce a až stotisícové benefity. Už nyní navíc klienti mohou v režimu „FUN“ soutěžit o hodnotné ceny - například automobil značky BMW X1 nebo třeba zájezd do Karibiku,“ doplnil Mikoška.

Online kasino bude spuštěno v nejbližších dnech. Zájemci ho vedle kurzového sázení a online pokeru najdou na webových stránkách společnosti SYNOT TIP (ZDE).

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe a také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

DPP dokončil rekonstrukci tramvajové tratě v Nádražní ulici, provoz zahájí od dnešního nočního výjezdu

20:29 DPP dokončil rekonstrukci tramvajové tratě v Nádražní ulici, provoz zahájí od dnešního nočního výjezdu

Po 7,5 měsících, resp. 231 dnech stavebních prací dnes Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) dokončil r…