Spořitelna spouští druhé kolo kampaně I vaše karta pomůže. Věnuje milion korun zrakově postiženým

31.03.2015 16:49

V období od 1. dubna až do 31. května 2015 zopakuje Česká spořitelna úspěšnou marketingovou kampaň z podzimu minulého roku: za každou platbu kartou České spořitelny, kterou klienti v tomto termínu uskuteční, přispěje banka zrakově postiženým seniorům z Domova Palata.

Spořitelna spouští druhé kolo kampaně I vaše karta pomůže. Věnuje milion korun zrakově postiženým
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

Toto zařízení podporuje už celých 122 let a právní předchůdci České spořitelny stáli také u jeho vzniku. Minulý rok věnovala Česká spořitelna Domovu Palata na pořízení speciálních čtecích pomůcek a dalšího vybavení částku 1 079 000 Kč. Letos půjdou prostředky zejména na nákup speciálních pečovatelských polohovacích lůžek. Tvářemi kampaně se staly dvě milé a vitální obyvatelky Domova Palata, jednadevadesátiletá Jiřina V. a o tři roky starší Alena L.

„Spořitelna letos slaví 190. let své existence a Domov Palata je naším nejstarším společensky odpovědným projektem. Proto jsme opět neváhali spojit vysokou aktivitu našich klientů při placení kartou s pomocí lidem se zrakovým postižením. Věřím, že se klienti zapojí i letos a pomohou tímto dostupným, pohodlným a bezpečným způsobem placení Palatě získat potřebné vybavení." říká Lukáš Hemek, ředitel podpory retailu a kartového centra České spořitelny.

Domov Palata je jedno z nejstarších zařízení svého druhu u nás a poskytuje péči lidem se zrakovým postižením z celé České republiky. Vznikl z iniciativy právních předchůdců České spořitelny na konci 19. století a banka ho prostřednictvím Nadace České spořitelny podporuje dodnes.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železniční dopravní cesty letos do rekonstrukcí a modernizací železničních přejezdů investuje přes 1,1 miliardy korun

20:29 Správa železniční dopravní cesty letos do rekonstrukcí a modernizací železničních přejezdů investuje přes 1,1 miliardy korun

Neustálé zvyšování bezpečnosti drážního provozu a stále lepší zabezpečení železničních přejezdů je j…