Správa jeskyní ČR: Punkevní jeskyně zvou v sobotu na kostýmové prohlídky

27.02.2024 7:23 | Tisková zpráva

Kostýmovými prohlídkami ožijí Punkevní jeskyně v Moravském krasu v sobotu 2. března 2024. Na návštěvníky, nejmenší i jejich rodiče či prarodiče, čekají nejrůznější rázovité postavičky, od vodníků, přes netopýry, až po pravěké lovce a lovkyně.

Správa jeskyní ČR: Punkevní jeskyně zvou v sobotu na kostýmové prohlídky
Foto: caves.cz
Popisek: Správa jeskyní ČR - logo

Průvodci v tento den vymění své firemní bundy za stylové převleky a zábavně-vzdělávací formou provedou všechny zájemce jeskyněmi. "Přijďte si tedy podat ruku třeba s netopýrem, svézt se na lodičce jménem Titanic, nebo na lodičce řízené samotným vodníkem," zvou organizátoři. Prohlídky po maximálně 30 účastnících budou vycházet každou čtvrthodinu od 9:30 do 15:15. Trasa bude stejná jako při klasických prohlídkách včetně dna propasti Macochy a plavby elektrickými loděmi se zastávkou v Masarykově dómu.

Vstupenky je třeba zakoupit pokud možno předem na webu ZDE. Zbylé vstupenky (pokud zbudou) bude možné koupit hodinu před časem prohlídek v pokladně jeskyní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

37. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:20 37. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 37.…