Správa železnic: Výpravní budova ve Veselí nad Lužnicí prošla kompletní rekonstrukcí

19.06.2022 14:59 | Tisková zpráva

Cestujícím ve stanici Veselí nad Lužnicí začala sloužit nová nádražní budova, která doplnila nedávno dostavěný autobusový terminál v investici města.

Správa železnic: Výpravní budova ve Veselí nad Lužnicí prošla kompletní rekonstrukcí
Foto: Správa železnic
Popisek: Správa železnic

Správa železnic dokončila rok trvající přestavbu, která zahrnovala změnu uspořádání interiéru, přesunutí kotelny do suterénu, vybudování toalet přístupných z haly a nových komerčních prostor. Stavební práce zrealizovala společnost AVERS, předpokládané investiční náklady dosahují 61,8 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.