Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů na jednom místě

27.03.2014 17:34

Internetový nákupní rádce Srovname.cz, který srovnává přes 1,5 mil. položek zboží z více než tisícovky nejvýznamnějších obchodů na českém internetu, spustil novou službu hromadného zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů. Nakupující nyní na Srovnáme.cz najdou na jednom místě přes 100 tisíc slevových kupónů, z nichž kolem 20 tisíc sníží cenu na tu absolutně nejnižší na českém internetovém trhu (slevy ve výši až 2 000 Kč).

Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů na jednom místě
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

Slevové kupóny najdou nakupující nově nejen u produktů, ale také všechny pohromadě na speciální stránce http://www.srovname.cz/slevove-kupony-akce-slevy, přehledně seřazené podle e-shopů i se zobrazením aktuálního počtu produktů se slevovými kupóny. Na této stránce pak stačí zadat e-mail a nakupující bude následně dostávat o všech aktuálních slevách pravidelné informace.

„Aktuálně jsme jediný porovnávač cen zboží na českém internetu, který tuto službu nakupujícím umožňuje. Věřím, že to bude pro nakupující zajímavá přidaná hodnota,“ říká ředitel projektu Srovname.cz David Folprecht.

Níže screenshot s příkladem použití slevového kupónu a dosažení nejnižší ceny na trhu (např. na Kasa.cz, cena produktu 5.990,- Kč – 200 Kč slevový kupón = 5790,- Kč):

O službě Srovname.cz:

Srovname.cz je bezplatná internetová služba, která umožňuje rychlé a přehledné porovnání cen různých obchodů na českém internetu. Denně navštíví stránky přes 25 000 potenciálních nakupujících. Srovname.cz je na trhu od roku 2006 a od roku 2009 také na Slovensku. Srovnává přes 1,5 mil. položek zboží z více než tisícovky nejvýznamnějších obchodů na českém internetu. E-shopům nabízí jako jediný porovnávač cen možnost zobrazování slevových kupónů. Uživatelům nabízí také možnost hodnocení výrobků a internetových obchodů. Provozovatelem stránek www.srovname.cz je společnost SROVNAME, s.r.o.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zprávaTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Historické předměty předal ÚZSVM Národnímu památkovému ústavu

22:54 Historické předměty předal ÚZSVM Národnímu památkovému ústavu

ÚZSVM v Hradci Králové převedl Národnímu památkovému ústavu soubor movitých věcí, které získal jako …