Stanislav Juránek se seznámil s asociací ABSL

14.04.2014 18:05

Na půdu Global Tele Sales Brno zavítal senátor Parlamentu České republiky a první náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, Ing. Stanislav Juránek. Kromě něj v prostorách společnosti přivítal její generální ředitel Roman Tesař také zástupce asociace sektoru sdílených služeb ABSL, Radka Zabloudila a členy jejího představenstva Jana Pokorného, ředitele společnosti Gardner Denver, a Blanku Cabákovou, jež působí na pozici Process & BPI manažer ve společnosti Edwards Services. Hlavním tématem jejich diskuze byla nejchoulostivější složka celého sektoru sdílených služeb a průmyslu – lidé.

Stanislav Juránek se seznámil s asociací ABSL
Foto: ABSL
Popisek: Association of Business Service Leaders (ABSL)

Setkání začalo krátkou prohlídkou zázemí společnosti GTS Brno a představením služeb, které toto zákaznické servisní centrum v celosvětovém měřítku poskytuje. Následně ABSL představila senátorovi své poslání a hlavní vize své činnosti.

Stanislav Juránek, který je pověřen zabezpečováním úkolů v oblasti školství v Jihomoravském kraji, byl novým návrhům a cílům týkajících se výuky velmi otevřen. Podpořil myšlenku propojování praktických zkušeností z oboru a současných metodologických přístupů, které jsou na středních školách v současnosti využívány. V této souvislosti byla nejdiskutovanějším předmětem znalost cizího jazyka a jeho úrovně. Radek Zabloudil následně sdílel s ostatními své zkušenosti z Polska, kde je průmysl městy podporován stejnou měrou jako vzdělávání, a též představil svůj názor týkající se náboru nových pracovníků.

Další schůzka se bude konat v pátek 11. dubna od 14 do 16 hodin v prostorách společnosti Edwards Services a její hlavní náplní bude příprava programu setkání s řediteli středních škol z Jihomoravského kraje, které by chtěla ABSL v blízké budoucnosti uspořádat.

OutStreamVideoPlayer

O Association of Business Service Leaders

ABSL je platforma podporující dialog a spolupráci v oblasti sdílených služeb. Jsme advokáty sektoru ‘business services’, abychom svým členům a celému sektoru zaručili jeho dlouhodobý rozvoj. Naše vize je vytvořit ze sdílených služeb klíčovou oblast české ekonomiky. Z České republiky chceme vytvořit hlavní destinaci pro investice do sdílených služeb. Více informací najdete na www.absl.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

AOPK: Unikátní výzkum doložil, co se děje s rybami při zásazích techniky do vodních toků

12:13 AOPK: Unikátní výzkum doložil, co se děje s rybami při zásazích techniky do vodních toků

Více než šest stovek ryb zkoumal unikátní výzkumný projekt na horských potocích v Beskydech. Odborní…