Státní fond životního prostředí: Výběrová řízení na provozovatele vodohospodářské infrastruktury zajistěte v dostatečném předstihu

19.01.2020 8:40 | Zprávy

S ohledem na opakující se zanedbávání včasné přípravy výběrových řízení na provozovatele vodohospodářské infrastruktury, apelujeme na žadatele, aby nepodcenili čas nezbytný pro přípravu řádného výběrového řízení a počítali s tím, že se kompletní dokumentace předkládá ještě Státnímu fondu životního prostředí ČR k umožnění ex-ante kontroly.

Státní fond životního prostředí: Výběrová řízení na provozovatele vodohospodářské infrastruktury zajistěte v dostatečném předstihu
Foto: Státní fond životního prostředí
Popisek: Státní fond životního prostředí

Pokud je u projektu stanoven termín zahájení provozování nově vysoutěženým provozovatelem od 1. 1. 2021, je žádoucí předložit komplexní dokumentaci na SFŽP ČR k ex- ante posouzení již v 1. čtvrtletí roku 2020.

Toto upozornění se týká projektů podpořených z Operačního programu Životní prostředí v programovém období 2007–2013 i 2014–2020 a z Národního programu Životní prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český rozhlas Jazz hlásí rekordní počet jazzových alb

11:27 Český rozhlas Jazz hlásí rekordní počet jazzových alb

Česká jazzová scéna má za sebou mimořádně silný rok, v roce 2025 vyšlo rekordních 55 alb, nejvíc za …