Státní tiskárna cenin rozdávala radost ve FN Motol

10.02.2019 13:58

Ve spolupráci s Ministerstvem financí jsme se snažili udělat radost dětským pacientům s onemocněním krvetvorby a dětem s onkologickým onemocněním léčených na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol v Praze. Malým pacientům jsme předali drobné dárky, které využijí při volnočasových aktivitách a dětmi oblíbené art terapii.

Státní tiskárna cenin rozdávala radost ve FN Motol
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Státní tiskárny cenin se nachází v centru Prahy

Dárky osobně předával generální ředitel STC . „Velice rádi přispějeme na dobrou věc, o to více, když se jedná o malé děti, kterým osud připravil tak velkou zatěžkávající zkoušku. Budu velice rád, pokud děti alespoň na chvíli zapomenou na své bolístky a objeví se v jejich očích radost,“ říká Tomáš Hebelka.

Už teď se moc těšíme na jejich umělecké výtvory. Třeba některý z nich je budoucí grafik, který jednou navrhne nové bankovky.

Přejeme dětem brzké uzdravení a rodičům mnoho sil a pevnou víru.

Dárky byly věnovány prostřednictvím spolku HAIMA CZ, který na bázi dobrovolnosti sdružuje občany bez rozdílu věku, národnosti, víry či profese k aktivní pomoci dětem s onemocněním krvetvorby a dětem s onkologickým onemocněním, léčeným na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol v Praze. Chcete přispět i Vy? Navštivte jejich webové stránky (ZDE) a dozvíte se, jakým způsobem můžete pomoci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Pro záchranu vzácných tesaříků se nesmí z Vlárského průsmyku odvážet skladované vytěžené dřevo

16:59 Agentura ochrany přírody a krajiny: Pro záchranu vzácných tesaříků se nesmí z Vlárského průsmyku odvážet skladované vytěžené dřevo

Odvozem dřeva v současné době by byla zdejší populace tesaříka alpského oslabována a poškozována.