Státní úřad pro jadernou bezpečnost: Semináře k novele biologického zákona

04.12.2017 16:37 | Zprávy

Ve dnech 21., 22., 23., 28. a 30. 11. 2017 proběhlo v prostorách tiskového centra SÚJB pět turnusů semináře pro osoby nakládající s vysoce rizikovými a rizikovými biologickými agens a toxiny (VRAT a RAT).

Státní úřad pro jadernou bezpečnost: Semináře k novele biologického zákona
Foto: Archiv
Popisek: SÚJB

Hlavním tématem semináře byla novela zákona č.  281/2002 Sb., o některých opatřeních souvisejících se zákazem bakteriologických (biologických) a toxinových zbraní a o změně živnostenského zákona (tzv. biologický zákon) a jeho prováděcí vyhlášky. Celkem se semináře zúčastnilo 120 zástupců držitelů povolení k nakládání s VRAT, osob nakládajících s RAT a odborné veřejnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Na koleje dnes vyjíždí rychlovlak řady ED 250

13:21 České dráhy: Na koleje dnes vyjíždí rychlovlak řady ED 250

V pondělí 9. března 2026 zahajuje na trati Bohumín – Praha – Bohumín zkušební provoz polský rychlovl…