Slavnostní otevření zrekonstruované hlavní komunikace, která protíná Cerhovice souběžně s nedalekou plzeňskou dálnicí, se uskutečnilo v pátek 1. července. „Průtah Cerhovicemi je jednou ze silnic, které se nám podařilo opravit díky sdružení prostředků městyse a Středočeského kraje. Díky tomu, že jsme spojili síly, bylo možné po výstavbě kanalizace v obci opravit nejen povrch komunikací, ale také veřejné osvětlení a další inženýrské sítě. Podobně postupujeme i v dalších obcích a městech ve středních Čechách,“ konstatoval hejtman Středočeského kraje Miloš Petera (ČSSD), který byl na slavnostním dokončení rekonstrukce přítomen.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


