Studentská soutěž o ceny v hodnotě 60ti tisíc korun. Pojďte s námi do banky roku 2020

14.10.2014 13:10 | Zprávy

Studentská soutěž IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ na téma Ideální banka v roce 2020 je v první polovině. Studenti tak mohou soutěžit již měsíc o hlavní výhru v hodnotě 25 000 korun, 15 000 korun, nebo 5 000 korun a množství věcných cen. K vítězství přitom stačí chvilka času, přiměřená znalost bankovnictví, fantazie a nápaditost.

Studentská soutěž o ceny v hodnotě 60ti tisíc korun. Pojďte s námi do banky roku 2020
Foto: Redakce
Popisek: OVB Vstřícná banka - logo

Stačí pokud jako student napíšete popis, esej či vyprávění na téma z vašeho pohledu Ideální banky roku 2020. Můžete také natočit minutové video, nebo zpracovat fotografii či obrázek. Co by jste v bance za šest let chtěli najít? Jak by se banka měla v blízké budoucnosti chovat? Co by měla nabízet? Čím by měla zaujmout? Pokud jste schopní odpovědět na tyto či jiné otázky, pak neváhejte a naší soutěže se zúčastněte.

Zúčastnit soutěže se můžete buďto jako kolektiv třídy, nebo jednotlivě. Přihlásit se můžete zasláním vaší práce na mail: soutez@bankovnipoplatky.com, nebo vstricnabanka@seznam.cz a to nejpozději do 17. 11. 2014.

Platí, že vítěze nelosujeme, ale vyhrává skutečně ten nejlepší o čemž rozhodne mnohočlenná odborná porota odborníků ze světa bankovnictví.

Soutěž prokázala, že má smysl

Kdo by si před několika málo lety představil, že bude běžné v bankách využívat, zakládat či rušit účty pomocí internetu, že bude běžné využívat bankovního videoporadce, že budou existovat speciální bankomaty pro nevidomé, že bude možné platit kartou bez zadávání pinu pouhým přiložením k terminálu a další novinky? Dnes už je mnoho z těchto novinek běžnou věcí. Studenti přitom tyto služby navrhovali již v době, kdy mnoho z dnes běžných služeb ještě neexistovalo, nebo se teprve rozjížděly a zaváděly.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

10:29 Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

Více než čtyři milióny korun rozdělí hejtmanství mezi hasičské spolky v Olomouckém kraji. Finanční p…