TV Barrandov: Aréna Jaromíra Soukupa měla rekordní sledovanost

03.01.2018 13:12

V úterý 2. ledna odvysílala televize Barrandov další premiérový díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, který zaznamenal rekordní sledovanost.

TV Barrandov: Aréna Jaromíra Soukupa měla rekordní sledovanost
Foto: TV Barrandov
Popisek: Aréna Jaromíra Soukupa
reklama

V úterý 2. ledna odvysílala televize Barrandov první novoroční díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Pod palbou otázek generálního ředitele byl kandidát na prezidenta a jeden z nejznámějších českých textařů Michal Horáček, šéf tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiří Ovčáček a bývalý tiskový mluvčí exprezidenta Václava Klause Petr Hájek. V přímém přenosu odpovídali i na otázky publika, do kterého byli v rámci vyváženosti a nezávislosti pozváni příznivci jednotlivých politických stran či kandidátů, aby docházelo k názorovým střetům, jež jsou v rámci diskuse přínosné. Ve včerejším vysílání Arény Jaromíra Soukupa se to plně projevilo. Dostali v něm prostor jak příznivci Michala Horáčka, tak jeho oponenti – ať už šlo o podporovatele Miloše Zemana, či jiného kandidáta.

Přímý přenos a exkluzivita hostů měly vliv i na sledovanost. Premiéru tohoto dílu sledovalo v průměru 301 tisíc diváků starších 15 let při podílu 9,1 procenta. Od začátku pořadu se sledovanost zvyšovala – až k maximu 433 tisíc diváků. Alespoň tři minuty v kuse ho vidělo 630 tisíc diváků. Pořadu se dařilo i přes konkurenci pořadů vysílajících souběžně na jiných televizích.

„Velmi mě těší, že jsme první novoroční Arénu Jaromíra Soukupa odstartovali takto rekordním číslem. Nárůst podílu sledovanosti registrujeme už delší dobu, nicméně aktuální výsledky deklarují skutečnost, že náš styl politickodiskusních formátů, který dle mého na českých obrazovkách doposud chyběl, si našel opravdu velkou oblibu u diváků, což potvrzuje i fakt, že Skupina Barrandov v roce 2017 posílila na své dosavadní maximum, kdy všechny její stanice dosáhly svých historicky nejlepších výsledků. Meziroční nárůst Skupiny o 18 procent je dokonce nejvyšší na trhu. To jsou pro mě dostatečně vypovídající čísla,“ okomentoval úspěch generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká pošta: Ježíškova pošta letos úřaduje už po sedmadvacáté

17:05 Česká pošta: Ježíškova pošta letos úřaduje už po sedmadvacáté

Od 1. až do 23. prosince bude na poště Partner v Božím Daru opět, již po sedmadvacáté, úřadovat trad…