TV Barrandov: Aréna Jaromíra Soukupa měla rekordní sledovanost

03.01.2018 13:12 | Zprávy

V úterý 2. ledna odvysílala televize Barrandov další premiérový díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, který zaznamenal rekordní sledovanost.

TV Barrandov: Aréna Jaromíra Soukupa měla rekordní sledovanost
Foto: TV Barrandov
Popisek: Aréna Jaromíra Soukupa

V úterý 2. ledna odvysílala televize Barrandov první novoroční díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Pod palbou otázek generálního ředitele byl kandidát na prezidenta a jeden z nejznámějších českých textařů Michal Horáček, šéf tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiří Ovčáček a bývalý tiskový mluvčí exprezidenta Václava Klause Petr Hájek. V přímém přenosu odpovídali i na otázky publika, do kterého byli v rámci vyváženosti a nezávislosti pozváni příznivci jednotlivých politických stran či kandidátů, aby docházelo k názorovým střetům, jež jsou v rámci diskuse přínosné. Ve včerejším vysílání Arény Jaromíra Soukupa se to plně projevilo. Dostali v něm prostor jak příznivci Michala Horáčka, tak jeho oponenti – ať už šlo o podporovatele Miloše Zemana, či jiného kandidáta.

Přímý přenos a exkluzivita hostů měly vliv i na sledovanost. Premiéru tohoto dílu sledovalo v průměru 301 tisíc diváků starších 15 let při podílu 9,1 procenta. Od začátku pořadu se sledovanost zvyšovala – až k maximu 433 tisíc diváků. Alespoň tři minuty v kuse ho vidělo 630 tisíc diváků. Pořadu se dařilo i přes konkurenci pořadů vysílajících souběžně na jiných televizích.

„Velmi mě těší, že jsme první novoroční Arénu Jaromíra Soukupa odstartovali takto rekordním číslem. Nárůst podílu sledovanosti registrujeme už delší dobu, nicméně aktuální výsledky deklarují skutečnost, že náš styl politickodiskusních formátů, který dle mého na českých obrazovkách doposud chyběl, si našel opravdu velkou oblibu u diváků, což potvrzuje i fakt, že Skupina Barrandov v roce 2017 posílila na své dosavadní maximum, kdy všechny její stanice dosáhly svých historicky nejlepších výsledků. Meziroční nárůst Skupiny o 18 procent je dokonce nejvyšší na trhu. To jsou pro mě dostatečně vypovídající čísla,“ okomentoval úspěch generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.  

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miroslav Balatka byl položen dotaz

Víte, co mi přijde zajímavé?

Že všichni, kdo evidentně volili koalici SPOLU si nepřipouští, že za svůj neúspěch a úspěch jiných stran si mohou sami svou politikou. Proč máte dojem, že roste obliba protestních stran? Myslíte, že voliči jsou tak hloupí a věří populistům a extrémistům nebo připouštíte, že prostě tato vláda dělá ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Kancelář vládního zmocněnce představila nový portál mezisoudy.cz

13:21 Ministerstvo spravedlnosti: Kancelář vládního zmocněnce představila nový portál mezisoudy.cz

Na Ministerstvu spravedlnosti se včera uskutečnila veřejná prezentace nového webu mezisoudy.cz. Jedn…