Tablet zdarma, na to nyní láká stavební spořitelna

17.03.2015 15:15 | Zprávy

Českomoravská stavební spořitelna se díky velkému milníku ve své historii, milionu poskytnutých úvěrů, rozhodla odměnit klienty, kteří si u ČMSS zažádají o úvěr.

Tablet zdarma, na to nyní láká stavební spořitelna
Foto: red
Popisek: Českomoravská stavební spořitelna

Stačí si vzít úvěr či meziúvěr ze stavebního spoření bez zajištění ve výši 150 000 až 500 000 Kč. Žádost musí být podána v období mezi 1. březnem a 30. červnem 2015. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

EU

Že se EU snaží cenzurovat a šmírovat lidi na internetu s tím souhlasím a jsem ostře proti. Ale vy ještě tvrdíte, že EK zasahuje do voleb po celé Evropě. Jak přesně? A bylo tomu tak i u nás? Budete to prošetřovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

8. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:46 8. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se v 8. týdnu o…