Také v Karlovarském kraji podala Koalice SPD a SPO společnou kandidátku

01.08.2016 21:20

Ve středu 27. července podal pověřený zmocněnec společnou kandidátku za Koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura a Strany Práv Občanů pro volby do Zastupitelstva Karlovarského kraje.

Také v Karlovarském kraji podala Koalice SPD a SPO společnou kandidátku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna, ilustrační foto
reklama

Společným lídrem a kandidátem na hejtmana kraje je navržen Ing. Jaroslav Bradáč ze Skalné, člen SPO. Jako bývalý radní Karlovarského kraje a dlouholetý člen rady města Skalná nabízí své zkušenosti a znalosti, získané  při práci pro občany kraje  i města.

Na dalších místech kandidátky jsou navržení mladí lidé , kteří mají chuť a opravdový zájem poskytnout své odborné znalosti pro správu veřejných  věcí. Jako např. Karla Maříková z SPD, Michal Šťovíček z SPD, Iveta Drobná z SPO, Pavel Domalip z SPD, Tomáš Šmat z SPO. Jejich odborné znalosti  a profesní složení  z oblasti zdravotnictví, školství, ekonomiky. A také z nejrůznějších samostaných živností , kde se každý  musí ohánět sám za sebe. Dávají tím záruku odbornosti pro práci krajského zastupitele. Na společné kandidátce jsou navržení  učitelé , právníci i technici, a v neposlední řadě i řemeslníci a pracovníci ve službách.  Všichni bez rozdílu jsou připravení pracovat pro svůj Karlovarský kraj.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ve FNUSA začalo očkování seniorů

12:39 Ve FNUSA začalo očkování seniorů

V pondělí 18. ledna začalo po sedmé hodině ranní ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně očkování re…