TaylorWessing e|n|w|c Advokáti pozval studenty z Rakouského gymnázia do své kanceláře

13.09.2013 12:30 | Zprávy

Právníci z TaylorWessing e|n|w|c Advokáti v rámci svých CSR aktivit pozvali začátkem září na prohlídku své advokátní kanceláře poslední ročník Rakouského gymnázia spolu s profesorkou německého jazyka Ursulou Stoff.

TaylorWessing e|n|w|c Advokáti pozval studenty z Rakouského gymnázia do své kanceláře
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Studenti se zábavnou formou od partnera kanceláře dr. Erwina Hanslika a stážistky Kristýny Bukovské dozvěděli, jak kancelář funguje a jak vypadá jejich běžný pracovní den. Studenti se také zúčastnili znalostního kvízu s právní tématikou a nejlepší z nich obdrželi od dr. Erwina Hanslika diplomy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Novou známku Europa zdobí hlava Kelta z archeologické sbírky Národního muzea

7:14 Česká pošta: Novou známku Europa zdobí hlava Kelta z archeologické sbírky Národního muzea

Asociace veřejných evropských poštovních operátorů PostEurop vyhlásila letošním společným tématem ev…