Tématem Arény Jaromíra Soukupa budou exekuce v Česku

21.11.2017 11:12

Zajímá vás, co všechno si mohou exekutoři dnes dovolit, s jakými problémy se potýkají při vymáhání nezaplaceného výživného, jak se s exekutorem domluvit a jak správně krotit svoje půjčky? Sledujte již dnes Arénu Jaromíra Soukupa, kde se dozvíte odpovědi na všechny tyto otázky a kde hlavní úlohu hraje to, co zajímá a trápí diváky.

Tématem Arény Jaromíra Soukupa budou exekuce v Česku
Foto: TV Barrandov
Popisek: Aréna Jaromíra Soukupa

V úterý 21. listopadu odvysílá televize Barrandov další díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, která minulý týden zcela převálcovala hlavní pořad na ČT 24 – Fokus Václava Moravce, o čemž svědčí průměrný podíl sledovanosti, který byl v případě debaty generálního ředitele Jaromíra Soukupa téměř jednou tak velký.

Hostem premiérového dílu bude viceprezident České exekutorské komory Vladimír Plášil, kterého doplní ministr spravedlnosti Robert Pelikán! Oba dva se bude snažit obhájit svůj názor v situaci, kdy proti nim budou stát obyčejní lidé. Podaří se jim to?

Sledujte exkluzivní živý přenos, který slibuje ostré výměny názorů, výjimečné hosty a nový styl politické debaty. Již dnes ve 21.25 na TV Barrandov.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Státní zemědělská a potravinářská inspekce v loňském roce zjistila při 71 kontrolách nevyhovující reklamu na potraviny

22:11 Státní zemědělská a potravinářská inspekce v loňském roce zjistila při 71 kontrolách nevyhovující reklamu na potraviny

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v roce 2019 mj. cíleně kontrolovala dodržování prá…